Про компанію

Сучасні рішення на ринку опалювальної техніки!

Компанія "Новий Світ" пропонує унікальні технології опалення, які дозволяють обігріти приміщення економлячи при цьому електрику! Адже електричні системи обладнання засновані на фізичному явищі - інфрачервоному випромінюванні. До таких систем відносяться - електричні конвектори, електричні інфрачервоні обігрівачі та тепла підлога.

В опалювальному обладнанні компанії "Новий Світ" відсутні трубопроводи та батареї. Саме це збільшує корисну площу приміщення і не впливає на естетику або дизайн кімнати.

Компанія "Новий Світ" пропонує обладнання кращих виробників електричних систем опалення - теплу підлогу, інфрачервоні обігрівачі, електричні конвектори та комплектуючі елементи до них.

У чому перевага даних технологій перед традиційними опалювальними системами?

1. Ефективний розподіл тепла;
2. Не відбувається пересушування повітря, що негативно впливає на здоров'я людини;
3. Економія електроенергії;
4. Природне тепло інфрачервоних джерел;
5. Універсальний монтаж.

Плівкова тепла підлога і світлові обігрівачі втілили в собі ідею природного обігріву об'єктів за допомогою направленого променевого потоку, за принципом СонцяСвітлові обігрівачі та плівкові теплі підлоги нагрівають безпосередньо предмети в бік яких направлено infrared випромінювання.

Коротко про нас...

Інфрачервоні обігрівачі, плівкова тепла підлога і багато іншої побутової техніки, що втілила в собі найсучасніші тенденції в сфері екологічності та енергозбереження представляє на українському ринку компанія "Новий світ", заснована в 1999 році.

У 2001 році підприємство здійснює презентацію на ринку побутової та промислової техніки в Україні принципово нову технологію - інфрачервоні обігрівачі. Принцип їх роботи, що забезпечує нагрівання об'єктів в лічені хвилини і не витрачає великої кількості електроенергії, продовжує підвищувати попит на світлові обігрівачі, плівкові теплі підлоги та іншу техніку, що використовує принцип інфрачервоного обігріву.

Крім інфрачервоних обігрівачів UFO і BEKO, а також плівкової теплої підлоги REXVA XICA і SUN POWER фірма "Новий Світ" пропонує тепловентилятори, іонізатори повітря, електричні конвектори, терморегулятори, світлові панелі, теплий плінтус, LED світильники і прожектори. Новинкою 2011 став багатофункціональний очищувач повітря UFO АСС-101 баштового типу, який крім багаторівневого очищення повітря від пилу і паразитів, виконує функцію фумігатора, захищаючи Ваш будинок від комарів, іонізатора і ароматизатора

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Конвектори електричні, інфрачервоні обігрівачі, світлові панелі (http://site.ub.ua)
(основний офіс)

Україна, Волинська, Луцьк, Стрілецька, будинок 4

Прайси

Прайс-лист на стабілізатори Ресанта

20.11.2013

Прайс-лист на стабілізатори Ресанта Ціни на стабілізатори Ресанта, які пропонує компанія "Новий Світ".

 

 

Сайти

Новий світ - інфрачервоі обігрівачі UFO, електричні системи опалення

Новий світ - інфрачервоі обігрівачі UFO, електричні системи опалення

 
 

Види діяльності

Світлові панелі, тепловентилятори, плівкові теплі підлоги, іонізатори повітря.

Підприємство пропонує продаж та сервісне обслуговування побутово...

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create