Статті

Картини-обігрівачі: знайдіть місце для вишуканості та тепла у будинку

19 листопада 2013 в 16:03
 
Як бути, коли в кімнаті холодно, а обігрівач поставити нікуди або ж не дозволяє дизайн? Кращим рішенням для даного питання є перетворення холод в тепло за допомогою картин-обігрівачів. Щоб дізнатися про переваги даних установок, переходьте на статтю.
 
 

Інфрачервоні обігрівачі - правильне вирішення проблеми з холодом!

19 листопада 2013 в 15:11
 
Холодна пора настає швидко та несподівано, саме в такі моменти гостро постає питання опалення та обігріву житла. Відразу ж потрібно вирішити, який тип опалення обрати, установки якої торгової марки, на яку суму розраховувати? Серед широкого асортименту опалювального обладнання, кожен з видів заслуговує особливої уваги. Проте кращим рішенням в обігріві приміщень є інфрачервоний обігрівач. Для того, аби дізнатися відповіді на вищепоставлені питання, переходьте на статтю!
 
 

Екологічний, економічний та безпечний обігрів приміщень або кілька слів про електричні конвектори

22 листопада 2012 в 10:30
 
Наша стаття призначена для людей, які вибирають електричні прилади для опалення будинку, квартири або дачі. Наскільки взагалі ефективний електрообігрів? Який з типів приладів вибрати? Чи безпечне їх використання? На ці та багато інших питань ми даємо розгорнуту відповідь. Читайте далі!
 
 

Що являє собою інфрачервона тепла підлога?

06 грудня 2010 в 12:00
 
Інфрачервона тепла підлога являє собою надтонку (0.4мм) полімерну плівку, яка випромінює зі своєї поверхні дальні інфрачервоні промені (довжина хвилі 5-20 мкм). Нагрівальним елементом є чорні графітові смуги, на які по мідно-срібних провідниках подається напруга 220 Вольт змінного струму. Чорні графітові смуги запаяні в прозору поліестерову плівку.
 
 

Практичність застосування обігрівачів UFO

10 червня 2009 в 12:00
 
Монтаж інфрачервоних обігрівачів UFO Інфрачервоні обігрівачі ufo можна встановлювати на високу підставку ("ніжку") або монтувати стаціонарно - на стелю або стіну. При установці на підставку інфрачервоний обігрівач легко переноситься з місця на місце (забезпечується мобільність), при монтажі або підвісі вивільняється зона перебування людей і економиться корисний об'єм приміщення в цілому. І в тому і в іншому випадку інфрачервоний обігрівач ufo легко вписується в дизайн будь-якого приміщення і до
 
 

Як правильно вибрати інфрачервоний обігрівач?

10 червня 2009 в 12:00
 
Інфрачервоним обігрівачем можна вважати будь-яке нагріте тіло, що віддає тепло в навколишнє середовище переважно випромінюванням. Теплова енергія, що випромінюється приладом, поглинається навколишніми поверхнями, такими як підлога, стіни, меблі і т.д., нагріваючи їх.
 
 

Застосування інфрачервоних обігрівачів

02 червня 2009 в 12:00
 
При застосуванні традиційних систем опалення проблема втрати тепла, або ж проблема теплоізоляції - одна з найважливіших проблем у сфері будівництва та теплопостачання.
 
 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Конвектори електричні, інфрачервоні обігрівачі, світлові панелі (http://site.ub.ua)
(основний офіс)

Україна, Волинська, Луцьк, Стрілецька, будинок 4

Прайси

Прайс-лист на стабілізатори Ресанта

20.11.2013

Прайс-лист на стабілізатори Ресанта Ціни на стабілізатори Ресанта, які пропонує компанія "Новий Світ".

 

 

Сайти

Новий світ - інфрачервоі обігрівачі UFO, електричні системи опалення

Новий світ - інфрачервоі обігрівачі UFO, електричні системи опалення

 
 

Види діяльності

Світлові панелі, тепловентилятори, плівкові теплі підлоги, іонізатори повітря.

Підприємство пропонує продаж та сервісне обслуговування побутово...

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create